Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Jana Sas-Zubrzyckiego
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1875

Oferujemy na wynajem komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze w budynku przy ulicy Jana Sas Zubrzyckiego 10. Inwestycja Budynek posiada udogodnienia dla seniorów i osób niepełnosprawnych min rampa dla wózków inwalidzkich, ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
52,38 zł
cena 3 300
mieszkanie na wynajem - Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Jana Sas-Zubrzyckiego

Kraków, Stare Miasto, Bosacka
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1860

Oferujemy na wynajem dwu pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Bosackiej w Krakowie. Mieszkanie skład się z niewielkiego przedpokoju, łazienki z prysznicem, przejściowej kuchni z jadalnia oraz salonu z antresolą. Projekt ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
67,44 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Bosacka

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, Stanisława Przybyszewskiego
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1859

Oferujemy na wynajem mikro kawalerkę o powierzchni 12,6 m2 położoną na II piętrze zrewitalizowanego i rozbudowanego budynku u zbiegu ulicy Stanisława Przybyszewskiego i Gabrieli Zapolskiej. Nieruchomość składa się z kilkunastu niewielkich jednostek mieszkalnych .  ...

Powierzchnia
12,60 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
126,98 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, Stanisława Przybyszewskiego

Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1858

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrzne nowoczesnego budynku przy ulicy Piltza 40. Inwestycja oddana do użytku w 2024 roku to kontynuacja przedsięwzięcia Osiedla Piltza realizowanego przez dewelopera KG Group. Budynek o ciekawej bryle ...

Powierzchnia
42,34 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,13 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Lubostroń
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-1848

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze ogrodzonego budynku z windą, monitoringiem i ochroną - kwartał ATENY na Osiedlu Europejskim- skrzyżowanie ulic Piltza i Lubostroń. Mieszkanie w wysokim standardzie świeżo po malowaniu i doposażeniu ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 000,00 zł
cena 780 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Lubostroń

Kraków, Dębniki/Ruczaj, Ruczaj, Piltza
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1822

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony w III linii zabudowy co gwarantuje wysoki komfort akustyczny. Inwestycja ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
70,42 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki/Ruczaj, Ruczaj, Piltza
16
ofert
Tomasz Strusiński

Właściciel

tomasz@studiotectum.pl

509-983-339