Kraków, Stare Miasto, Bosacka
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1860

Oferujemy na wynajem dwu pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Bosackiej w Krakowie. Mieszkanie skład się z niewielkiego przedpokoju, łazienki z prysznicem, przejściowej kuchni z jadalnia oraz salonu z antresolą. Projekt ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
67,44 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Bosacka

Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1858

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrzne nowoczesnego budynku przy ulicy Piltza 40. Inwestycja oddana do użytku w 2024 roku to kontynuacja przedsięwzięcia Osiedla Piltza realizowanego przez dewelopera KG Group. Budynek o ciekawej bryle ...

Powierzchnia
42,34 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,13 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, Gustawa Morcinka
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1842

LOKALIZACJA Oferujemy na wynajem  mieszkanie w inwestycji Malownicze Tarasy znajdujace się pólnocno wschodniej części Krakowa w dzielnicy Mistrzejowice przy ul. Gustawa Morcinka. Spokojna okolica, w bliskiej odległości Zalew Zesławice. Przy ul. Morcinka przystanek ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,32 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, Gustawa Morcinka

Kraków, Dębniki/Ruczaj, Ruczaj, Piltza
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1822

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony w III linii zabudowy co gwarantuje wysoki komfort akustyczny. Inwestycja ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
70,42 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki/Ruczaj, Ruczaj, Piltza

Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1727

MIESZKANIE + LOKALIZACJA Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku  przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI inwestycji Osiedle Piltza i jest usytuowany w II linii zabudowy graniczącej ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
77,78 zł
cena 2 800

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1460

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na parterze ogrodzonego budynku z 2016 roku. Lokal , składa się z przedpokoju z zabudowaną szafą, w pełni wyposażonej i umeblowanej kuchni z przejściem do salonu, dużego ustawnego salonu z sofą, szafką pod ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,70 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem