nowa oferta
9
ofert
Karolina Rząca

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Licencja: 16271

karolina@studiotectum.pl

500-460-451

zostaw wiadomość
15 500,00 zł/m2 cena: 583 730 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA
 
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,66 m2 położone na PARTERZE nowego budynku z windą, którego budowa zakończy się w IV KWARTALE 2026 roku. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Piltza, jako kontynuacja kolejnego etapu OSIEDLE PILTZA (KG GROUP). JEST TO XI ETAP OSIEDLA.

MIESZKANIE
 
Prezentowany lokal o ekspozycji ZACHODNIEJ  składa się z przedpokoju z miejscem na  szafę, łazienki, sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy TARAS o powierzchni ok 5 m2 oraz ogrodzony ogródek 37m2. Cała inwestycja jest spójnie powiązana z już istniejącymi budynkami. Wokół znakomicie rozbudowana infrastruktura miejska min centrum handlowe, sklepy, punkty usługowe, restauracje, place zabaw oraz tereny zielone.
 
Lokal sprzedawany w stanie deweloperskim posiada w standardzie między innymi: instalacje C.O. wodno-kanalizacyjną, teletechniczną ( internet i TV), elektryczną. Ponadto okna PCV, wylewki, niezbędne podłączenia wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne, tynki maszynowe, videodomofon, rolety zewnętrze, ogrodzenie ogródka.

Mieszkanie polecane zarówno jako własne lokum lub jako inwestycja pod wynajem.

NA SPRZEDAŻ SAMO MIESZKANIE, BEZ MIEJSCA POSTOJOWEGO.

Sprzedaż na zasadzie cesji praw Z UMOWY DEWELOPERSKIEJ.

Podana cena nie zawiera kwoty odstępnego.

Cena mieszkania: 583 730 PLN

Odstępne: 35 000 zł

Zakup z rynku pierwotnego bez podatku PCC

DODATKOWE INFORMACJE

Więcej informacji pod nr tel. 500 460 451.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TEC-MS-1910
Powierzchnia 37,66 m²
Powierzchnia użytkowa 37,66 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana mieszana
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, sprzątanie, Winda, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 5
Garaż brak
Stan lokalu deweloperski
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 400 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2022
Widok na inne budynki
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd kostka brukowa
Otoczenie zabudowa wielorodzinna
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 700 m
Odl. do sklepu [m] 250 m
Odl. do szkoły [m] 500 m
Odl. do przedszkola [m] 250 m
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy taras
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Rolety antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1
Klucze tak
Spółdzielnia/Zarządca Lokator

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 17,12 m2
Podłogi pokoi wylewka
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni wylewka
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki bez glazury
Podłoga łazienki wylewka
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-1890

LOKALIZACJA   Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju, ul. Zachodnia. Budynek z 2015 roku z cichobieżną windą, parkingiem podziemnym oraz monitoringiem. W niedalekiej odległości przystanek komunikacji miejskiej: autobusowy przy ul. Kobierzyńskiej oraz ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 666,67 zł
cena 700 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Czerwone Maki
mieszkanie na sprzedaż

TEC-MS-1896

LOKALIZACJA   Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,64m2 mieszczące się w  kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Czerwone Maki 43. Nowoczesny budynek z 2018 roku, MPEC, winda, ogrodzony. W najbliższej okolicy nowo centrum handlowe ATUT ...

Powierzchnia
37,64 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 268,86 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Czerwone Maki