16
ofert
Tomasz Strusiński

Właściciel

tomasz@studiotectum.pl

509-983-339

zostaw wiadomość
58,00 zł/m2 cena: 2 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy na wynajem bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni ok 50m2 położone w niewielkim budynku przy ulicy Szuwarowej 7 na Ruczaju. Budynek usytuowany nieopodal centrum sportowego Cascada oraz Pasażu Ruczaj.
Tuż przy budynku ładny plac zabaw dla dzieci oraz tereny spacerowe bezpośrednio przy budynku min stadnina koni, spory zagajnik leśny . W odległości spacerowej liczne sklepy i punkty usługowe min piekarnia, Lewiatan, Buczek, apteka, znakomita restauracja Rialto, żłobek Mysie-Pysie.
Odległość do przystanku autobusowego ulica Kobierzyńska ok 300m
Odległość do przystanku autobusowego i tramwajowego (ul Bobrzyńskiego) ok 400m.

Mieszkanie o orientacji wschód -zachód, położone jest na 1 piętrze w budynku bez windy.
Lokal składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie, osobnej sypialni z olbrzymią szafą w zabudowie, osobnego salonu, osobnej dużej kuchni i łazienki. Umeblowanie jak na zdjęciach.
Do mieszkania przynależy balkon z widokiem na plac zabaw .
Mieszkanie odmalowane po poprzednich najemcach.
Mieszkanie dostępne od zaraz.

Czynsz najmu: 2900 zł
Kaucja: 4000 zł
Czynsz administracyjny: ok 900 zł
Obowiązkowe ubezpiecznie OC Najemcy: formalności on-line
Prąd: licznik bezkosztowo przepisywany na Najemcę w biurze agencji bez konieczności odwiedzania punktu Tauron.
Minimalny okres najmu: 12 miesięcy.
Obowiązuje Umowa o Najem Okazjonalny - konieczna wizyta u notariusza oraz pisemne oświadczenie właściciela innej nieruchomości w Polsce.
Agencja pobiera jednorazowe wynagrodzenie.

Kontakt
STUDIO TECTUM
Tomasz Strusiński
509-983-339
biuro@studiotectum.pl
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TEC-MW-1724
Powierzchnia 50,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana mieszana
Kaucja zabezp. 2900
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji do uzgodnienia
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2015
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi mozaika parkietowa
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni oddzielna
Podłoga kuchni gres
Wyposażenie kuchni lodówko/zamrażarka, okap, meble kuchenne na wymiar, mikrofalówka, okap kuchenny, piekarnik, płyta ceramiczna, zlewozmywak z baterią
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki natrysk, pralka, umywalka, WC
Podłoga przedpokoi parkiet
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1442

Oferujemy na wynajem  mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na czwartym  piętrze nowoczesnego budynku z windą, znajdującego na ogrodzonej i zagospodarowanej działce przy ulicy Zachodniej  15 w Krakowie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego jasnego salonu, ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
59,18 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1460

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na parterze ogrodzonego budynku z 2016 roku. Lokal , składa się z przedpokoju z zabudowaną szafą, w pełni wyposażonej i umeblowanej kuchni z przejściem do salonu, dużego ustawnego salonu z sofą, szafką pod ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,70 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, Zachodnia

Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1727

MIESZKANIE + LOKALIZACJA Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku  przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI inwestycji Osiedle Piltza i jest usytuowany w II linii zabudowy graniczącej ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
77,78 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
oferta specjalna

Kraków, Dębniki, Ruczaj, dr. Jana Piltza
mieszkanie na wynajem

TEC-MW-1858

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrzne nowoczesnego budynku przy ulicy Piltza 40. Inwestycja oddana do użytku w 2024 roku to kontynuacja przedsięwzięcia Osiedla Piltza realizowanego przez dewelopera KG Group. Budynek o ciekawej bryle ...

Powierzchnia
42,34 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,13 zł
cena 2 800